YEŞİL KAHVE SIK SORULAN SORULAR?

Yeşil kahvenin tavsiye edilen kullanım süresi ne kadar?
Yeşil kahve yağları yakmaya yardımcıdır. Sadece ideal kilonuza ulaşmak için düzenli bir şekilde kullanmanız tavsiye edilmektedir. En doğru sonuç için de en az bir aylık bir kullanım gerekmektedir.

Yeşil kahve nasıl içilir?
Green Coffee Fit kahvaltıdan ve akşam yemeğinden yarım saat önce bir fincan kaynar suya iki çay kaşığı karıştırarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez içebilirsiniz.

Yeşil kahvenin tadı nasıldır?
Yeşil kahve çekirdeği tadının normal kahve tadından farkı yoktur.

Yeşil kahvenin normal kahveden farkı nedir?
Kahvenin kavrulması onlara ayrı bir renk, aroma ve koku verir. Aynı zamanda kahveyi kavururken Klorojenik asiti de ortadan kaldırmış olursunuz. Green Coffee Fit aksine kavrulmamıştır, çok az bir aroması vardır, biraz acıdır ve yüksek miktarda Klorojenik asit içermektedir.

Yeşil kahvenin yan etkisi var mı?
Green Coffe Fit kanıtlanmış herhangi bir yan etkisi yoktur. Güvenle kullanılabilir.

Yeşil kahve kullanımına artı olarak ne yapmak gerekir?
Kullanırken bol su tüketmeniz önerilir. Özellikle günlük su miktarınızı 2 litreye çıkarmanızda fayda vardır.

Yeşil kahveyi herkes kullanabilir mi?
Yeşil kahveyi kronik hastalığı olmayan herkes kullanabilir.

Yeşil kahve kullanırken diyet yapmalı mıyım?
Bir diyet programı uyguladığınızda istediğiniz sonuca daha kolay ulaşacağınız açıktır. Bunun için özel bir diyet yapmanız gerekmez. Yediklerinize içtiklerinize dikkat etmeniz yeterlidir.

Yeşil kahve hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanılabilir mi?
Gebelik ve hamilelik dönemlerinde kilo verme girişimlerinden kaçınılmalı. Emzirme dönemi bittikten sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Şeker hastasıyım yeşil kahve kullanabilir miyim?
Yeşil kahvenin kan şekerine etki ettiğine dair herhangi bir çalışma yoktur. Fakat kullanmadan önce doktorunuza başvurabilirsiniz.
Tiroid hastasıyım yeşil kahve kullanabilir miyim?
Tiroid hastalığı üzerinde kanıtlanmış herhangi bir yan etkisi olmamasına rağmen kullanmadan önce doktorunuza başvurabilirsiniz.

Yeşil kahve çekirdeğini kimler kullanamaz?
Hamile ve emziren bayanlar ile ürün bileşenlerinden birine alerjisi olduğu bilinenler ve 15 yaşın altındaki çocuklar kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır.


yeşil kahve basında
yeşil kahve footer
yeşil kahve banka ödemeleri

Yeşil Kahve © 2014 Orjinal Yeşil Kahve Green Coffee Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | yeşil kahve | green coffee - RSS - Google Sitemap
Uyarı!...Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden greencoffeesitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?